سفارش پروژه معماری

سفارش پروژه معماری

پروپوزال و پایان نامه معماری مقالات معماری پروژه های معماری ترجمه متون تخصصی معماری ویراستاری و تایپ پاورپوینت تخصصی معماری گزارش کارآموزی

سفارش پروژه معماری
معمولا بیشتر دانشجویان معماری زمان تحویل پروژه های پایان ترم به مشکلات زیادی برمی خورند. در طول ترم نیز با توجه به عدم تسلط کافی بر روی موضوعات دروس ارائه شده نمی توانند به نحو احسن کنفرانس ارائه دهند. دلیل این کاستی ها عدم آموزش کافی در آن زمینه و در بعضی مواقع، کم کاری خود دانشجویان است. گاهی نیز تراکم درسهای معماری، تداخل دو درس با هم و پروژه های سنگین موجب خستگی بیش از حد دانشجویان می گردد. حال تداخل امتحانات پایان ترم را نیز به آن اضافه کنید. اینجاست که عدم توانایی، اکثر دانشجویان معماری را برای انجام سفارش پروژه معماری و کارهای طراحی به دردسر می اندازد. گاهی نیز عدم آشنایی با نحوه انجام پروژه های دانشجویی ما را به مخاطره می اندازد.

چرا دانشجویان معماری، عمران، شهرسازی و نقشه کشی، موسسه علمی تحقیقاتی سبک معماری ایران را انتخاب می کنند؟

یکی از دلایل اصلی که صدها دانشجوی معماری، عمران، شهرسازی و نقشه کشی موسسه علمی تحقیقاتی سبک معماری ایران را به عنوان ارائه دهنده کمک ها و مشاوره در زمینه سفارش پروژه معماری انتخاب می کنند، این است که ما فقط به سفارش پروژه تمرکز نداریم، بلکه دانشجو باید بتواند خودش به تنهایی از عهده پروژه های خود برآید. نقش کارشناسان سبک معماری ایران تنها همراهی با دانشجویان و کمک و مشاوره در انجام پروژه ها می باشد. هیچ یک از پروژه های معماری، عمران، شهرسازی و نقشه کشی به صورت کامل و به اصطلاح از صفر تا صد توسط کارشناسان موسسه سبک معماری ایران انجام نمی گیرد. بلکه تنها قسمتی از پروژه ، آن هم به صورت همراهی و مشاوره به شما دانشجوی عزیز توسط همکاران ما انجام خواهد شد.

به همین دلیل است که سبک معماری ایران انتخاب بسیاری از دانشجویان رشته های معماری، عمران، شهرسازی و نقشه کشی از بین صدها سایت خدمات پروژه معماری است.

شما می توانید باهمراهی اساتید متبحر، معماران ، دانشجویان فارغ التحصیل معماری و همچنین دانشجویان نخبه معماری سراسر کشور که همکاران موسسه علمی تحقیقاتی سبک معماری ایران در امر سفارش پروژه معماری هستند، بدون هیچ دغدغه ای پروژه های خود را در اسرع وقت و با کیفیت عالی به سرانجام برسانید و سر موقع به استادتان ارائه دهید.

دریافت اطلاعات شما به منظور تسریع در امر تعیین قیمت پروژه معماری و تعیین کارشناس متناسب با درخواست سفارش پروژه معماری شما می‌باشد. حفاظت از اطلاعات شخصی شما اولویت اصلی موسسه سبک معماری ایران است.

سبک معماری ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
توجه

لطفا جهت سفارش پروژه از طریق تکمیل اطلاعات مورد نیاز در فیلدهای زیر اقدام نمایید.
تکمیل فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند الزامی است.

مراحل سفارش و دریافت پروژه

توجه

در صورت مشکل در آپلود فایل، باپشتیبانی تماس بگیرید.

×

با سلام:

گروه سبک معماری ایران به صورت تخصصی در زمینه مشاوره و طراحی پروژه های :

رفاهی و اقامتی، تفریحی و گردشگری، صنعتی و کارگاهی، اداری و تجاری، مسکونی، باغ و ویلا فعالیت می نماید.

با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های قابل استعلام در صنعت ساختمان و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه اطمینان داریم نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده می نماییم.

× گفتگو جهت مشاوره رایگان