طراحی و اجرای باغ ویلا

طراحی باغ به سبک باغ های ژاپنی

Garden Design

طراحی و احداث باغ مدرن

طراحی مدرن باغ ویلا و اجرا و بازسازی

اگر قصد طراحی و اجرای باغ ویلا ، باغ رستوران، محوطه سازی باغ، دیوار سبز، بام سبز ، آبنما ، آلاچیق ، سفره خانه سنتی و … را دارید، پیشنهاد موسسه سبک معماری ایران این است :
“از مشاوره رایگان کارشناسان طراح و فضای سبز این مجموعه بهره مند شوید.”

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ وبها رچیست                                               سـاقی کجاست،    گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد،   مغتنم شمار                                            کس را وقوف  نیست که انجام کار چیست

معنی آب    زندگــی    و       روضه     ارم                                                  جزطرف جویبار و  می  خوشگوار   چیست

زاهد شراب کوثر   و   حافظ  پیاله   خواست                                                تا  در  میانه     خواسته   کردگار چیست

انسان رانده شده از بهشت با تصوری که از باغ و درختان میوه و غرفه های بهشتی در ذهنش شکل گرفته، او را به احداث صورتی ازخانه بهشتی اش ترغیب می کند تا بر روی زمین باغی آسمانی بیافریند، همانند آنچه در اعماق وجودش می شناسد.

ساقیا سایه ی ابر است و بهار و لب جوی                                                                                                  من نگویم چه کن ار اهل دلی خود تو بگوی

طراحی و اجرای باغ ویلا، سفره خانه سنتی، باغ رستوران، طراحی مدرن باغ ویلا و اجرا و بازسازی

درختانی با سایه های دلنشین به خرمی طبیعت، گل های معطر با ترکیبی موزون که بوی بهشت خدا را می دهند.

چشمه های روان که از چهار جهت باغ در زیر پای او جاری شده اند و فواره هایی که در زیر نور خورشید همچون مرواریدی درخشان چشم نوازی می کنند و آبی که در مصاف سینه کبکی ها صدایی موزون ایجاد می کنند.

میوه های فراوان و رنگی و خوشبو از هر نوع برای تمام فصول سال،

دیوارهایی که گرداگرد باغ را محصور کرده و از چشم نامحرمان در امان داشته اند، عمارت ورودی که منظر خیال انگیز بهشت برین را در برابر چشم ناظرین قبل از ورود به تماشا گذاشته است .

کوشکی در مرکز و بالاترین مکان باغ با چشم انداز عالی و مشرف بر همه باغ برای زندگی و الهام بخش آرامش برای ساکنان و تخت هایی برای نشستن و نظاره صنعت پروردگار و معرفت کبریای او و آوای روح نواز جمادات و نباتات که تسبیح حضرت احدیت را زمزمه می کنند.

و سرانجام ذوق و احساس پاک ایرانی در اوج نظم و تناسب، تعادل طبیعی جماد و نبات و حیوان و انسان را به تصویر می کشد.

از لحظه ای که انسان به زمین خاکی فرستاده شد، همواره در حسرت بهشت موعود بود. از این رو بخشی از تلاش وی ،تجسم و تحلیل به کمکش آمد تا بهشتی زمینی برای خود بسازد.

ثبت سفارش فوری

لطفا سفارش فوری خود را از اینجا ارسال بفرمایید

تیم فنی و اجرایی موسسه سبک معماری ایران درطراحی و اجرای باغ ویلا ، باغ رستوران، سفره خانه سنتی، محوطه سازی انواع باغ و حیاط سازی، طراحی و اجرای آلاچیق، پرگولا، آبنما و آتشدان ، دیوار سبزو … از ابتدا تا انتهای پروژه همراه شما است.

اجرای پروژه های شما با استفاده از تیم های اجرایی مجرب، آموزش دیده و متخصص و با تجهیزات مدرن اجرایی، در کوتاهترین زمان و مناسب ترین قیمت و در نظر گرفتن ایمنی صورت می گیرد.

فقط کافی است جهت سفارش طراحی معماری با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه سبک معماری ایران بهرمند شوید.

×

با سلام:

گروه سبک معماری ایران به صورت تخصصی در زمینه مشاوره و طراحی پروژه های :

رفاهی و اقامتی، تفریحی و گردشگری، صنعتی و کارگاهی، اداری و تجاری، مسکونی، باغ و ویلا فعالیت می نماید.

با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های قابل استعلام در صنعت ساختمان و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه اطمینان داریم نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده می نماییم.

× گفتگو جهت مشاوره رایگان