سفارش طراحی معماری

سفارش طراحی معماری

Architectural Design

سفارش طراحی معماری

سفارش طراحی معماری

اگر قصد سفارش طراحی معماری و ساخت و اجرای پروژه مسکونی، فرهنگی، تفریحی و یا صنعتی و اداری یا کارگاهی ،اقامتگاهی، آموزشی و یا بهداشتی و درمانی … را دارید،
پیشنهاد موسسه سبک معماری ایران این است :
“از مشاوره رایگان کارشناسان طراح و فضای سبز این مجموعه بهره مند شوید.”

مراحل طراحی تا تکمیل پروژه های مسکونی، فرهنگی، تفریحی، صنعتی، کارگاهی، اداری، اقامتی و حتی درمانی و بهداشتی شما شامل ۴ مرحله است:

اول: مشاوره رایگان طراحی معماری

مجموعه سبک معماری ایران با کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره ای در امر طراحی تخصصی مجموعه های مسکونی، فرهنگی، تفریحی، صنعتی، کارگاهی، اداری، اقامتی و حتی درمانی و بهداشتی و … بوده و با ارائه الگوهای خلاقانه در طراحی معماری با کمترین زمان و نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت متناسب با اقلیم منطقه و فرهنگ استفاده کننده، شما را در انتخاب تصمیم صحیح یاری می نماید.

دوم: طراحی معماری پروژه های شما

مجموعه سبک معماری ایران با همکاری کارشناسان متخصص خود در بخش طراحی معماری بر اساس دانش نوین طراحی منظر و محوطه سازی (Landscaping) و با استفاده از خلاقیت و تجربه، طرح های نوین و به روز برای پروژه های شما به صورت طرح های دو و سه بعدی و همچنین انیمیشن ارائه می دهد.

برداشت اولیه:

قبل از اقدام به سفارش طراحی معماری، در صورت لزوم، تیم فنی ما با مراجعه حضوری و بازدید از پروژه شما ، به جمع آوری اطلاعات اولیه و بررسی نیازهای کارفرما می پردازند.

تیم نقشه برداری ما اقدام به برداشت اولیه و جمع آوری اطلاعات محوطه کرده و نقشه وضعیت موجود و توپوگرافی سایت به واحد طراحی منتقل می شود.

کانسپت:

در این مرحله کانسپت سفارش طراحی معماری شما با بهره گیری ازسبک های به روز دنیا و در نظر گرفتن اصول معماری سنتی ایرانی و همچنین بر اساس اقلیم و فرهنگ منطقه و نیاز کارفرما انجام می شود.

طراحی پلان معماری:

با توجه به سایت و مسیر های دسترسی و نقاط قوت و ضعف سایت مورد نظر و میزان بودجه وبراساس مصالح و کیفیت مورد نظر و نیاز کارفرما وارد مرحله طراحی می شویم.

در این واحد، طراحی و اتود اولیه، تولید تصاویر و رندر از آنچه در نهایت ساخته خواهد شد و در نهایت نقشه های اجرایی تهیه و ارائه می شود.

طراحی محوطه و سایت پلان:

در طراحی محوطه سایت و همچنین طراحی دیوار سبز از گیاهان متاثر از اقلیم هر منطقه استفاده می شود.

ملاک اصلی طراحی اینست که تغییرات درجه حرارت و رطوبت نسبی هوا، بارندگی ها، بادهای غالب، کوتاهی و بلندی روز و شب و دیگر پدیده های جوی برمیزان آسایش تاثیر منفی نگذارد.

در سفارش طراحی معماری سایت پروژه، الگوی معماری منظر بر اساس درخواست کارفرما و با توجه به اقلیم و فرهنگ منطقه انجام می گیرد.

جهت طراحی معماری از ایده های ناب متناسب با اقلیم منطقه، سیستم سازه ودرخواست کارفرما، المان ها و طرح های متفاوت ارائه می گردد.

سپس سازه ای مناسب، اقتصادی، سبک و مقاوم طراحی می شود.

سوم: طراحی و ارائه نقشه های سازه و مشخصات فنی ساختمان

در این مرحله، طراحی سازه با در نظر گرفتن سیستم سازه ای مناسب، سبک، مقاوم و اقتصادی انجام می پذیرد. طراحی سازه با اصول به روز مهندسی به صورت چوبی، فلزی، بتنی، ۳D پانل و یا ترکیب دو سازه می باشد.

در طراحی سازه پروژه شما، دفترچه ای شامل شیوه طراحی سازه به همراه تمامی محاسبات انجام گرفته مطابق با مقررات ملی ساختمان در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

چهارم: اجرا و ساخت پروژه های شما

در تمام پروژه های شما، اجرای ساختمان مورد نظر، محوطه سازی و احداث المانهای طراحی شده با کمترین و مناسبترین هزینه و با توجه به خواست و بودجه شما با استفاده از المان های طبیعی و با نورپردازی خیره کننده، همه توسط گروه سبک معماری ایران اجرا می شود.

ثبت سفارش فوری

لطفا سفارش فوری خود را از اینجا ارسال بفرمایید

درزیر تعدادی از پروژه های قابل طراحی و اجرا توسط گروه سبک معماری ایران ارائه می گردد.

اجرای محوطه سازی باغ ، فضای سبز و حیاط سازی ساختمان مسکونی و همچنین محوطه سازی باغ رستوران.

طراحی و ساخت آلاچیق های چهار فصل ، پل های چوبی و سنگی و پرگولا.

طراحی و ساخت انواع آبنمای دیواری و صخره ای ، برکه و نهر و استخر

طراحی و اجرای محوطه سازی و فضای سبز باغ و ویلا و حیاط سازی

طراحی و اجرای سیستم های روشنایی و نورپردازی مجموعه به صورت دستی و هوشمند

مشاوره و تامین گیاهان محوطه ای ( بیرونی ) در پروژه های با مقیاس بزرگ

دراجرای پروژه های مسکونی، باغ سازی و تفریحی ، اداری و تجاری، بهداشتی و درمانی، اقامتگاهی، فرهنگی و آموزشی و طراحی داخلی اعم از طراحی دیوار سبز و …. از ابتدا تا انتهای پروژه همراه شما ییم.

اجرای پروژه های شما با تیم اجرایی مجرب، آموزش دیده و متخصص و با استفاده از تجهیزات مدرن اجرایی، در کوتاهترین زمان و مناسب ترین قیمت و در نظر گرفتن ایمنی صورت می پذیرد.

×

با سلام:

گروه سبک معماری ایران به صورت تخصصی در زمینه مشاوره و طراحی پروژه های :

رفاهی و اقامتی، تفریحی و گردشگری، صنعتی و کارگاهی، اداری و تجاری، مسکونی، باغ و ویلا فعالیت می نماید.

با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های قابل استعلام در صنعت ساختمان و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه اطمینان داریم نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده می نماییم.

× گفتگو جهت مشاوره رایگان